Spółdzielnia Pracy w Studzianie-Dolne

Nasza Spółdzielnia posiada długoletnie doświadczenie. Produkujemy siatki ogrodzeniowe, krepowane: jedno i wielokarbowe z drutów okrągłych i falowanych oraz przęsła ogrodzeniowe. Ponad dwudziestoosobowy zespół doświadczonych pracowników dokłada wszelkich starań, aby siatka opatrzona naszą etykietą spełniała nawet najwyższe wymagania i oczekiwania klientów. 
 
W 2011r. rozszerzyliśmy naszą działalność i produkujemy siatki ,maty oraz panele ogrodzeniowe zgrzewane.
Produkowane wyroby są zgodne z normą PN-EN 10223-7:2003.
 
Produkujemy:

  • siatki ogrodzeniowe
  • przęsła ogrodzeniowe
  • siatki krepowane: jedno i wielokarbowe
  • siatki zgrzewane
  • panele ogrodzeniowe
item

Example advanced essay about love friendship

Jako producent siatek mamy odpowiednie zaplecze i park maszynowy, aby sprostać również indywidualnym zamówieniom naszych klientów.

item

Dopasowanie

Produkowane przez nas systemy ogrodzeniowe są dostępne w różnych wysokościach i można je montować w gruncie, na cokołach, posadzkach i innych typach podłoża.

item

Zawsze na czas

Wszystkie zamówienia realizujemy rzetelnie i terminowo, a gotowy produkt możemy dostarczyć do odbiorcy własnym transportem.

Dobry montaż to podstawa

Ogrodzenie posesji element naszego najbliższego otoczenia. Powinno zapewniać bezpieczeństwo, ale i estetycznie wyglądać - stanowi przecież swoistą wizytówkę działki.

 

System złożony z paneli, słupków montażowych, obejm i elementów dodatkowych, pozwala na łatwe dopasowanie ogrodzenia do kształtu i wymiarów działki. Uniwersalność i elastyczność paneli, umożliwia także ich prosty montaż na posesji o zmiennym ukształtowaniu terenu, gdzie zazwyczaj stosowanie tradycyjnych typów ogrodzenia stwarza duże problemy. Ważne jest dobre obsadzenie ogrodzenia, od słupków przez furtki aż do bramy.

 

Nie należy instalować ogrodzenia w temperaturze poniżej 0 stopni C. Proces zastygania betonu będzie trwał o wiele dłużej, a wtedy ogrodzenie może się wypaczyć: pochylić lub wygiąć.

Ważne jest także stosowanie się do zaleceń dotyczących przygotowania terenu oraz samego procesu montażu.

 

Przy montażu bramy, bardzo ważne jest jej dobre wypoziomowanie, wówczas będzie się otwierała i zamykała luźno, bez blokowania poszczególnych elementów oraz bez nadmiernych oporów. Jest to istotne również wtedy, gdy mamy zamontowaną bramę automatyczną.

 

Po dłuższym czasie użytkowania zwiększone obciążenia spowodują szybsze zużycie się elementów odpowiedzialnych za otwieranie i zamykanie, co może narazić nas na niepotrzebne koszty związane z wymianą. Konsekwencją opisanych sytuacji jest widok otwartych furtek czy niezamykającej się bramy.

Zapraszamy do współpracy

Siatki ogrodzeniowe ze Spółdzielni Pracy w Studzianie-Dolne to profesjonalny, trwały wyrób w konkurencyjnej cenie!

Nasi pracownicy chętnie doradzą i pomogą Państwu wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie!